Adobe Certified Instructor, Apple DTP Expert. Офіційний речник компанії Adobe Systems в Україні. Спеціаліст міжнародного рівня з креативної лінійки Adobe.

Досвід роботи в областях, пов'язаних з дизайном, близько 20 років.

Має значний досвід роботи в друкарнях повного циклу: займається дизайном, ретушшю, кольорокорекцією, додрукарської підготовкою, кольороподілом поліграфічної продукції. Активно викладає в Україні та інших країнах. Популяризатор методик ефективної роботи в середовищі Adobe.

Обіймав посади провідного дизайнера в кількох періодичних виданнях ( "Auto Bild Україна", "Все Ведучі", "Motor News" та ін.)

Співпрацює з виробниками та дилерами ПО в Україні та СНД (Adobe СНД, Софтпром, Софтлайн, ERC Україна, DPA…) Консультує фахівців видавництв і рекламних агентств ("Автоцентр", НЦФЕР, "День", РА Sindaria…)

В якості дизайнера-фрілансера співпрацює з кількома українськими виробниками товарів і послуг. З 2009 р. веде дизайнерські проекти для всесвітньої гуманітарної програми World Without Orphans.

Спеціалізація і проекти:

Комплексний дизайн, редизайн, адаптація та додрукарська підготовка періодичних і корпоративних видань, рекламних макетів та ін. видів поліграфічної продукції.

Технологічний супровід процесу виробництва періодичних видань.

Розробка шаблонів, комплексна технологічна підготовка і випуск періодичних видань.

2008 – 2012 р .: Концептуальний дизайн журналів «Слово» (Українське Біблійне Товариство), «Fighter's Club», «Audi Magazine Ukraine», «Твоя Надійна Компанія», «Миронівський Хлібопродукт»; редизайн журналів «Auto Bild Україна» і «Motor News», дизайн і додрукарська підготовка серії упаковок продуктів «Corn Sweet Corn» для VTCC Trading, Бельгія і т.д.

Тепер трохи про курс, який ми придумали для наших студентів.

Курс складається з 2-х рівнів – базовий для початківців і просунутий для зацікавлених користувачів. Щоб всім і кожному було не нудно, корисно і цікаво.

Великий плюс цього курсу в тому, що його база і послідовності точно прораховані виробником на предмет засвоюваності матеріалу. Коротше, це – професійна навчалка для людей різного рівня підготовки. Починається з нуля й підводить до вирішення складних і цікавих завдань. Що ми й доводимо кожного дня.